Inovační centrum

Inovační centrum

Inovace ja naším mottem, a proto vyvíjíme vlastní hardwarová a softwarová řešení všeho druhu.

Vývoj software

Vytváříme vlastní webové aplikace a software pro provoz internetové sítě, který jsme schopni dodat i dalším poskytovatelům. Dále nabízíme vývoj software na zakázku. Zaměřujeme se na webovou platformu a moderní technologie jako jsou NoSQL databáze, NodeJS či React JS včetně virtualizované infrastruktury.

Sami využíváme vlastní informační systém pro správu zákazníků a internetových připojek s účtováním služeb formou kreditu. Pro více informací o našem řešení nás můžete kontaktovat.

Vývoj hardware

Zabýváme se vývojem vlastního i zakázkového hardware a elektroniky. Od impulzních zdrojů, modifikovaných switchů až po platební automaty. Pokud máte zájem o vývoj vlastního elektronického zařízení nebo Vám nadále nevyhovuje Vaše stávající řešení, neváhejte nás kontaktovat.

Vyrábíme také chytré platební automaty bežící na OS Linux, které jsou vybaveny barevným displejem a mincovníkem s možností zakázkové úpravy software a napojení na vlastní API. Pokud máte zájem o více informací kontaktujte nás.

Naše projekty

META Platform

V rámci vlastní činnosti vyvíjíme informační systém pro správu sítě, evidenci zákazníků a jejich účtování kreditním systémem.

Chytré automaty

Vyrábíme a programujeme platební automaty pro snadné příjímání plateb za různé služby s možností individální úpravy software.

Hardware pro ISP

Vyvíjíme vlastní upravený hardware jako jsou PoE switche, step-up a step-down měniče a unifikovaná řešení vysílačů s hotspotovým řešením.

Odborná praxe pro studenty

Nabízíme zajištění odborné praxe studentům středních, vyšších i vysokých škol se zaměřením na IT. Studenti se u nás mohou setkat s montáží telekomunikačních zařízení, servisem počítačů, s nastavením síťových zařízení či vývojem software. Pokud máte zájem o absolvování odborné praxe v naší firmě, kontaktujte nás včas a předem, počet studentů během jednoho termínu je omezen.