O nás

Jsme skupina drobných podnikatelů, kteří dělají to, co je baví a vystupují pod společnou značkou: Cryonix Innovations.

Cryonix Innovations je značka a název partnerské sítě. Pod značkou Cryonix Innovations nabízíme různorodé služby, které realizuji naši partneři – podnikatelé a firmy. Díky tomu nabízíme ucelený servis. Většina služeb na sebe navazuje a díky tomu jsme schopni zajistit kompletní řešení pro vaši firmu či domácnost.

Jak funguje spolupráce s námi?

Jako zákazník nás kontaktujete prostřednictvím emailu, telefonní linky či osobně. Poté vytvoříme zadání Vašich požadavků a předáme je partnerovi, který zajišťuje Vámi požadovanou službu. Ten Vás posléze kontaktuje a domluví její realizaci. Další právní úkony, fakturace a platba probíhá mezi Vámi a partnerem.

V případě komplexní dodávky služeb určíme jednoho partnera, který se postará o zařízení projektu, nemusíte tedy komunikovat se všemi partnery, pokud to není nezbytně nutné. Pro Vás bude nakonec vše jednoduché a komplexní.

Pokud Vás zajímají informace ohledně plateb a fakturací za služby, podívejte se na stránku fakturace.

Naše cíle a vize

Naším cílem je podpořit drobné podnikatele předáním know-how a zastřešením pod značkou Cryonix Innovations. Dále poskytnutím služeb jako je hodinová kancelář, vedení daňové evidence / učetnictví či marketingem v rámci nabídky služeb a jejich propagace.

Více se dozvíte na stránce pracovní příležitosti.

Mimo jiné investujeme do vlastních projektů jako jsou internetové portály, síť s přístupem k internetu či vývoj elektroniky a software.

Více informací naleznete na stránce naše projekty.

V neposlední řade rádi investujeme do nadějných podnikatelských záměru a projektů. Pokud máte zajímavý nápad, který by mohl uspět, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme a domluvíme se na spolupráci.

Často kladené dotazy (FAQ)

 • Co je Cryonix Innovations?
  Obchodní značka a název partnerské sítě.
 • Kdo je vlastníkem značky Cryonix Innovations?
  Fyzická osoba Martin Brož, IČ: 74486870.
 • Kdo jsou partneři značky Cryonix Innovations?
  Fyzické nebo právnické osoby, které na základě partnerské smlouvy vystupují a propagují své služby pod značkou Cryonix Innovations.
 • Proč píšeme v 1. osobě množného čísla?
  Prezentujeme služby partnerské sítě pod značkou Cryonix Innovation, mluvíme tedy za všechny naše partnery.